Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні
Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету
21 °C

Ви тут: Новини >> Депутати міської ради погодили кандидатуру кременчужанки Ірини Стеценко на присвоєння їй звання «Мати-героїня»

Депутати міської ради погодили кандидатуру кременчужанки Ірини Стеценко на присвоєння їй звання «Мати-героїня»

Лютий 21, 2019

На розгляд наступної сесії Кременчуцької міської ради було винесене питання про затвердження кандидатури кременчужанки  Ірини Стеценко щодо присвоєння їй почесного звання України  «Мати-героїня». В результаті голосування його було прийнято більшістю голосів. Ірина Стеценко виростила та виховала 6 дітей, допомогла та продовжує допомагати їм зайняти гідне місце в суспільстві.

Для довідки: почесне звання «Мати-героїня» присвоюється жінкам,   які   народили  та  виховали  до восьмирічного віку п'ятьох і більше дітей,  у  тому  числі  дітей, усиновлених  у  встановленому  законодавством порядку,  враховуючи вагомий особистий внесок у  виховання  дітей у сім'ї, створення сприятливих  умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей,  формування  високих  духовних  і  моральних  якостей.

Відповідно до Закону України від 16.03.2000 року  «Про державні нагороди України» особі, удостоєній почесного звання, вручається нагрудний знак та посвідчення до почесного звання встановленого зразка, а також виплачується одноразова винагорода, сума якої обчислюється  відповідно до Указу Президента України «Про одноразову винагороду жінкам, яким присвоєно почесне  звання України «Мати-героїня», у десятикратному розмірі прожиткового  мінімуму,  встановленого  для працездатних осіб. А також забезпечується іншими пільгами, передбаченими чинним законодавством.

Нагадаємо, що з 2007 року у Кременчуці 78 багатодітним жінкам було присвоєне почесне звання України «Мати – героїня».  

Теги: #Новини