Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні
Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету
20 °C

Ви тут: Новини >> У ЦНАПі Кременчука видали перше свідоцтво про народження дитини

У ЦНАПі Кременчука видали перше свідоцтво про народження дитини

Березень 15, 2019

Як повідомлялося раніше,  ЦНАП Кременчука розширив спектр надання адміністративних послуг, увівши послугу державної реєстрації народження дитини. 15 березня в ньому було вручено перший такий документ одній із кременчуцьких сімей.  

Як зазначає керівник Кременчуцького міського відділу ДРАЦС Валентина Борщ, наразі кременчужани можуть оформити свідоцтво про народження дитини не тільки в відділах державної реєстрації актів цивільного стану та  в пологових будинках, а відтепер, і у Центрі надання адміністративних послуг Кременчука.

Керівник ЦНАП Кременчука Тетяна Печериця звернула увагу на тому, що, отримавши свідоцтво про народження дитини, її батьки при наявності певних документів можуть подати документи на призначення допомоги при народженні дитини, а також зареєструвати новонародженого  за місцем проживанням. Всі ці адміністративні послуги також надаються в ЦНАПі Кременчука. Для молодих батьків - це зручно та комфортно одержати кілька адміністративних послуг в одному місці.

Теги: #Новини