Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні
Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету
16 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Кременчуцьких комунальників привітали з професійним святом

Кременчуцьких комунальників привітали з професійним святом

Березень 15, 2019

У Міському палаці культури відбулися урочистості з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Це свято об’єднує трудові колективи Кременчука, тисячі комунальників, від результату праці яких залежить належне  функціонування всіх міських підприємств, комфортне життя кременчужан, забезпечення жителів міста  повним спектром комунальних благ і послуг.

Із нагоди професійного свята всіх працівників житлово-комунального сектору привітав  заступник міського голови Валерій Декусар. Він відмітив, що благополуччя городян у повній мірі залежить  від  професіоналізму та відповідальності комунальників. Немає іншої такої галузі, яка була б так тісно була пов'язана з життям людей. Важливість своєї діяльності комунальники доводять щодня, забезпечуючи безперебійне постачання води, газу, електрики, прибираючи вулиці та двори, доглядаючи за місцями масового відпочинку.

Керівник департаменту житлово-комунального господарства Іван Москалик також привітав колег з професійним святом. Він висловив слова вдячності кожному працівнику сфери ЖКГ за працю на благо міста.

Кращим працівникам  галузі житлово-комунального господарства вручили Почесні грамоти  виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, керівництва Полтавської області та департаменту ЖКГ.

Слова вітання на адресу кременчуцьких комунальників пролунали  також від профспілкових лідерів галузі. Завершилося свято чудовим концертом, підготовленим кращими творчими колективами Міського палацу культури.

 

Теги: #Новини

Фотогалерея