Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

31 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> 27 квітня у Кременчуці відбудеться благодійний фотокрос «Серце до серця»

27 квітня у Кременчуці відбудеться благодійний фотокрос «Серце до серця»

Квітень 16, 2019

Фотокрос проводиться у рамках акції «Дитяче серденько, живи!» Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», яка триває у  Кременчуці з 1 квітня  по 4 травня.

27 квітня молоді та активні вийдуть на вулиці міста, щоб не тільки взяти участь у весняному фотокросі, який стане поєднанням елементів фото-конкурсу, флешмобу і міського орієнтування, а також допомогти новонародженим дітям із серцевими недугами.

Нагадуємо, що організаторами акції в місті Кременчуці є Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, управління у справах сім`ї, дітей та молоді, Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця».

Всі кошти, зібрані під час благодійного фотококросу,  будуть спрямовані на реалізацію головної мети акції «Серце до серця 2019» - придбання медичної апаратури, якою в Міському пологовому будинку надаватимуть допомогу новонародженим дітям із вадами серця.

Більш детальну інформацію щодо участі в фотокросі «Дитяче серденько, живи» можна отримати за телефоном: 068 - 018 - 18 - 95.

Теги: #Новини