Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

31 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> 19 квітня о 15.00 год. у Кременчуцькій міській художній галереї відбудеться відкриття чотирьох виставок

19 квітня о 15.00 год. у Кременчуцькій міській художній галереї відбудеться відкриття чотирьох виставок

Квітень 16, 2019

Цього дня на  відкритті в творчій залі буде представлена виставка «Впевненість у невидимому» - сакральний живопис: ікони, книжкова мініатюра та мозаїка - це монументальні репліки відомих, як давніх, так і сучасних творів християнського сакрального живопису. 50 робіт 26-и учасників Іконописної школи імені преподобного Порфирія Кавсокаливіта Полтавської місіонерської духовної семінарії (м. Горішні Плавні). 

На учасників заходу чекає знайомство з новими роботами художника-аматора  Миколи Горбаченка. Сьогодні Микола Горбаченко працює над серією портретів герої-захисників України- учасників  АТО.   

В експозиційному ряду на відкритті буде представлено живопис художниці, педагога, журналістки Валентини Слюсар, зібрані в композицію «Там, де щастя живе», та виставку-інсталяція декоративних пасхальних яєць від Оксани  Бондаренко.   

 

Теги: #Новини

Фотогалерея