Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

31 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Творчі колективи Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання відзвітували про свої досягнення під час святкової програми «Назустріч весні»

Творчі колективи Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання відзвітували про свої досягнення під час святкової програми «Назустріч весні»

Квітень 16, 2019

13 квітня 2019 року у малому залі міського Палацу культури вихованці комунального позашкільного навчального закладу «Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання» влаштували свято весни і творчості. Під час проведення заходу відбувся звітний концерт колективів Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання. Свої творчі надбання продемонстрували вихованці студії естрадно-спортивного танцю «Орхідея» (керівники К.В. Шарова, Д.О. Міщенко), гуртків вокального співу «Мелодія» (керівник В.Н. Алієва), «Сонячне сяйво» (керівник Т.Л. Полянова), вихованка клубу за місцем проживання «Сузір’я». Долучились до святкового дійства і вихованці гуртка загальної фізичної підготовки, айкідо (керівник  Х.З. Іноятов) з хореографічним номером, які легко поєднали спорт і танець. Ведучою програми була вихованка клубу за місцем проживання «Дніпро» Яна Антипова, яка в образі Феї нот повела усіх присутніх у світ музики.

У залі панувала приємна святкова атмосфера, підтримати юних артистів та познайомитися з їхніми досягненнями завітали рідні та друзі вихованці дитячо-юнацьких клубів.

На завершення програми колективи та їх солісти отримали подяки та солодощі.

Теги: #Новини

Фотогалерея