Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

18 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Привітання міського голови Віталія Малецького з Днем перемоги над нацизмом

Привітання міського голови Віталія Малецького з Днем перемоги над нацизмом

Травень 08, 2019

Шановні кременчужани! Дорогі учасники Другої світової війни!

 

Вітаю вас із Днем перемоги над нацизмом! 9 травня завжди лишиться в пам’яті народу як найсвітліший та найвеличніший день –  день беззаперечної перемоги над загарбником, перемоги добра над злом, перемоги щастя над бідою. Це свято - символ героїзму, самовідданої любові до рідної землі, нескореної сили духу захисників Вітчизни.

Вже минуло 74 роки від дня завершення найстрашнішої війни минулого століття, загоїлись тілесні рани, виросло не одне покоління людей, змінилося обличчя країн, які були охоплені війною з нацизмом. Але я впевнений, що людство завжди пам’ятатиме солдатів, партизанів і  підпільників, які героїчно воювали з ворогом, ризикували власним життям заради миру на Землі.   

Від усієї багатотисячної кременчуцької родини дякуємо вам, дорогі ветерани Другої світової війни,  за те, що сьогодні Кременчук живе, працює і розвивається. Бажаємо вам здоров'я та довголіття. Нехай у ваших домівках завжди панують мир і спокій, щастя та  благополуччя.

Зичу всім нам злагоди у суспільстві, щасливого сьогодення, надійного майбутнього та мирного неба над головою!

У боротьбі за рідну землю ми перемогли в далекому 1945 – будемо перемагати завжди, адже наша  сила - в любові до своєї Батьківщини!  

 

 

Міський голова    Віталій Малецький