Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

19 °C

Ви тут: Новини >> Під час благодійної акції «Серця до серця- 2019» зібрано рекордну суму благодійних коштів

Під час благодійної акції «Серця до серця- 2019» зібрано рекордну суму благодійних коштів

Травень 15, 2019

Як повідомляє регіональний представник Всеукраїнської благодійного фонду «Серце до серця» Світлана Пищита, наразі підведені підсумки благодійної акції «Серце до серця - 2019».

 

Цього року кременчужани з небайдужими серцями зібрали 804 тис. 310 грн..  Рекорд минулого року, коли на закупівлю апаратури для діагностики та лікування дітей з вадами зору вдалося зібрати 502 тис. грн., побитий.

 

Цьогорічні кошти будуть спрямовані на придбання кардіологічного обладнання, яке встановлять у Міському пологовому будинку. На цій апаратурі надаватиметься допомога  маленьким діткам, які народилися з серцевими недугами.

 

Програма акції «Серця до серця - 2019» запам’ятається її учасникам надовго.  У її рамках було проведено безліч маленьких і великих заходів Емоційно насиченим був також фінальний день,  4 травня.  Величезний благодійний пробіг, велопробіг, близько 1500 кременчужан об'єдналися в живе серце, концерти, ярмарки та робота більше 200 волонтерів на вулицях міста!

Організатори акції «Серце до серця» висловлюють слова щирої вдячності всім, хто задля здоров'я маленьких діточок  підтримує добрі справи, долучаючись до благодійництва!