Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

20 °C

Ви тут: Новини >> Житлову субсидію не буде продовжено в автоматичному режимі, якщо:

Житлову субсидію не буде продовжено в автоматичному режимі, якщо:

Травень 15, 2019

- управління соціального захисту населення отримають інформацію від організацій-надавачів житлово-комунальних послуг про домогосподарства, які мають прострочену понад один місяць заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг, загальна сума якої перевищує 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян
(340 грн.);
- громадянин не повернув надміру перераховану (виплачену) суму житлової субсидії за попередні періоди її одержання на вимогу управління соціального захисту населення або не сплачує суми до повернення, що визначені управлінням. 
З метою призначення субсидії з 1 травня 2019 року на наступний термін, у разі наявності заборгованості, громадянам необхідно терміново вирішити питання її погашення або укласти з надавачем послуг договір реструктуризації боргу, після чого повідомити управління (Автозаводський район – проспект Свободи, 66; Крюківський район – вул. Івана Приходька, 90). 
За умови документального підтвердження протягом двох місяців сплати заборгованості або укладання договору про її реструктуризацію або оскарження заборгованості в судовому порядку, житлова субсидія призначається з початку неопалювального (опалювального) сезону. В іншому випадку - субсидія призначається з місяця, наступного за місяцем, в якому громадянин сплатив заборгованість або уклав договір та письмово повідомив про це управління.

Додаткова інформація за телефонами :

- Автозаводське управління - (068) 265 68 25, 77 32 28, 77 29 95
- Крюківське управління - (096) 403 29 69, (095) 582 03 92, 6 13 63, 6 01 20.