Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

20 °C

Ви тут: Новини >> У Кременчуці ще 4 учасники АТО отримають грошову компенсацію за належні для отримання жилі приміщення

У Кременчуці ще 4 учасники АТО отримають грошову компенсацію за належні для отримання жилі приміщення

Травень 15, 2019

14  травня 2019 року у виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради відбулися чергові засідання міських комісій щодо розгляду заяв про призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для осіб з інвалідністю внаслідок війни ІІ групи, яка настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в АТО та для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції.

У рамках засідань було розглянуто 4 заяви з відповідними пакетами документів.

За результатами розгляду заяв та поданих документів 3 особам з інвалідністю внаслідок війни ІІ групи, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України та які приймали безпосередню участь в антитерористичній операції, призначено грошову компенсацію за належні для отримання жилі приміщення, на загальну суму 3 045 035 грн. 70 коп. та 1 внутрішньо переміщеній особі, яка захищала незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції – на загальну суму 643 617 грн. 90 коп.