Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

12 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Оголошення управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Кременчуцької міської ради

Оголошення управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Кременчуцької міської ради

Травень 22, 2019

Управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Кременчуцької міської ради повідомляє про початок розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Внесення змін до детального плану території центральної частини міста Кременчука по вул. Небесної Сотні, в р-ні буд. 27, по вул. Соборній, в р-ні буд. 5/9, по вул. Театральній, 46-Б та розміщення меморіальних форм для увічнення пам’яті учасників, загиблих (померлих) учасників АТО та Героїв Небесної Сотні»

 

1. Мета даної роботи – надання пропозицій щодо формування планувальної організації території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації території району проектування, встановлення червоних ліній, обсягів житлового та інших видів будівництва на території проектування, визначення напрямів, черговості та обсягів будівництва, забезпечення екологічної безпеки, комплексного благоустрою та озеленення.

До складу проекту входять графічні матеріали та пояснювальна записка.

2. Дана робота розроблена ФОП Кулініч К.О. на замовлення Кременчуцької  міської ради Полтавської області.

         3. З графічними матеріалами та пояснювальною запискою можна ознайомитися на офіційному сайті міської ради, на сторінці управління містобудування та архітектури, в розділі «оголошення» та в приміщенні управління містобудування та архітектури, каб. 222, в робочі дні з 09.00 до 16.00. Відповідальний за організацію ознайомлення з матеріалами проекту та  розгляду пропозицій – заступник начальника управління-начальник відділу планування, забудови міста та містобудівного моніторингу управління містобудування та архітектури Ковальчук Вікторія Володимирівна.

            5. Зауваження та пропозиції стосовно даного проекту приймаються з  27 травня по 26 червня 2019 року за адресою: площа Перемоги, 2, каб 219.

         Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Пропозиції, подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

 

 

Начальник управління

містобудування та архітектури                              О.Г. Волощенко

 

Фотогалерея