Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

12 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Податкова інформує

Податкова інформує

Червень 12, 2019

КРЕМЕНЧУЦЬКИМИ ПОДАТКІВЦЯМИ ЗА 5 МІСЯЦІВ 2019 РОКУ НАДАНО МАЙЖЕ  24 ТИСЯЧІ АДМІНСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Протягом 5 місяців 2019 року загальна кількість наданих адміністративних послуг Центрами обслуговування платників Кременчуцького управління ГУ ДФС у Полтавській області становить 23 551 послуг.

Як повідомили в Кременчуцькому управлінні, надання якісних адміністративних, консультаційних, інформаційних послуг, впровадження прогресивних методів і форм обслуговування та створення сприятливих умов для платників податків є пріоритетними завданнями у діяльності державних податкових інспекцій.

Найчастіше мешканці регіону звертаються до Центрів обслуговування платників для отримання облікової картки платника податків. З початку поточного року надано майже 8 тисяч таких послуг. Друге місце за популярністю посідає послуга з видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків –  7 тисяч довідок.

Активними відвідувачами Центру обслуговування платників є підприємці. Серед фізичних осіб-підприємців однією з самих запитуваних послуг є послуга з видачі витягу з реєстру платників єдиного податку, так  за заявами платників надано 1950 таких витягів, зареєстровано 1689 платників єдиного податку та проведено реєстрацію 1390 книги обліку доходів і витрат фізичних осіб-підприємців.

Також спеціалісти Центрів обслуговування платників оформили 213 розрахункових книжок, 1658 книг обліку розрахункових операцій та провели реєстрацію 235 реєстраторів розрахункових операцій. довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами Державної фіскальної служби України.

Не менш популярною серед платників податків є послуга «Видача довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами Державної фіскальної служби України». За 5 місяців цього року за такою послугою звернулося 1203 платника податків.

Крім адміністративних послуг в ЦОПах можна отримати усні консультації та консультативну допомогу у оформленні заяв і заповненні податкової звітності; інформацію про реквізити рахунків для зарахування платежів до бюджетів, ставки податків та роз’яснення з питань оподаткування; інформацію про стан розрахунків з бюджетами; безкоштовне програмне забезпечення для формування та подання податкової звітності в електронному вигляді, приймають звітні та інші документи, тощо.

Нагадаємо, графік роботи Центрів обслуговування платників: з понеділка по четвер з 9:00 до 18:15, у п’ятницю з 9:00 до 17:00, обідня перерва з 13: 00 до 14:00, субота –неділя  - вихідний.

                                                                             Кременчуцьке   управління Головного управління

                                                                                                              ДФС у Полтавській області