Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

18 °C

Ви тут: Новини >> У Кременчуці в липні громадськими оплачувальними роботами охоплено 103 учнів і студентів

У Кременчуці в липні громадськими оплачувальними роботами охоплено 103 учнів і студентів

Липень 11, 2019

Наразі триває другий тур громадських оплачувальних  робіт для представників учнівської та студентської молоді. Упродовж місяця 103 учнів і студентів  працюють на об’єктах житлово-комунальної сфери, в установах і організаціях міста. Оплату їхньої праці буде здійснено за рахунок коштів міського бюджету.

 Варто нагадати, що у  Кременчуці громадські оплачувальні роботи для учнівської та студентської молоді  як один із видів соціальної ініціативи міської влади було впроваджено понад 10 років тому. За повний робочий місяць молоді люди отримують кошти в  розмірі мінімальної заробітної плати. 

За інформацією управління у справах сімей та дітей виконкому міської ради, в  червні місяці на такі тимчасові роботи було направлено 84 особи, а в  серпні-  планується направити 95 осіб.

Перевага при працевлаштуванні на громадські роботи традиційно надається дітям із сімей пільгових категорій в тому числі: дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей, дітей-інвалідів, дітей, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи, дітей із сімей вимушених переселенців із Східних регіонів України, дітей, із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

 Для працівників віком від 14 до 18 років встановлена скорочена тривалість робочого часу, а саме:

    • для працівників віком від 16 до 18 років - 36 годин на тиждень;
    • для осіб віком від 15 до 16 років (учнів віком від 14 до 15 років, які працюють в період літніх канікул) - 24 години на тиждень.

Заробітна плата працівникам молодше 18 років при скороченій тривалості щоденної роботи виплачується в такому ж розмірі, як працівникам відповідних категорій при повній тривалості щоденної роботи.

Об’єкти,  де тимчасово працюють учасники громадських оплачу вальних робіт: КП «Благоустрій Кременчука», Регіональний ландшафтний парк «Кагамлицький», Комунальний заклад культури і відпочинку «Парк Миру», Комунальний заклад культури «Міський парк культури і відпочинку «Придніпровський»,  КЗКіВ «Міський сад», КЗКіВ «Парк Крюківський», КЗ «Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Зоряний».

Теги: #Новини