Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

15 °C

Ви тут: Новини >> Більше 1,5 тис. кременчуцьких дітей буде оздоровлено за рахунок часткового відшкодування вартості путівки

Більше 1,5 тис. кременчуцьких дітей буде оздоровлено за рахунок часткового відшкодування вартості путівки

Липень 11, 2019

Цього року з міського бюджету для реалізації механізму часткового відшкодування вартості путівки дитячим закладам оздоровлення та відпочинку за надані послуги з оздоровлення та відпочинку дітей, які виховуються в кременчуцьких сім’ях, виділено 1 млн. 605 тис. 444 грн.; субвенція з обласного бюджету на ці цілі становить  1 млн. 722 тис. 901 грн.. Ці видатки дають можливість охопити даною послугою 1516 дітей. Сума відшкодування на кожну дитину окремо становить 2118 грн.. Про це було повідомлено на засіданні міського штабу з питань оздоровлення дітей влітку.

         Наразі вирішується питання щодо виділення додаткових коштів з міського бюджету на співфінансування для здійснення часткового відшкодування вартості путівки дитячим закладам оздоровлення та відпочинку за надані послуги з оздоровлення та відпочинку дітей, які виховуються в сім’ях з дітьми, до розміру субвенції з обласного бюджету.

         Станом на 10 липня через ЦНАП Кременчука було подано 2864 заяви до банку даних дітей на оздоровлення. Із цієї кількості заяв -  1000 заяв, що стосуються оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки; 1864 заяви - здійснення часткового відшкодування вартості путівки.

Теги: #Новини