Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

24 °C

Ви тут: Новини >> На пляжах Кременчука річкова вода не відповідає санітарним вимогам

На пляжах Кременчука річкова вода не відповідає санітарним вимогам

Липень 12, 2019

За результатами санітарно-мікробіологічного дослідження, проведеного 11 липня, показники мікробіологічної забрудненості води річкової (р. Дніпро) на пляжі  «Центральний» та пляжі  в районі Регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький»  не відповідають санітарно-гігієнічним вимогам.

            Індекс лактозо позитивної кишкової палички (ЛКП) пляжу «Центральний» на початку та наприкінці пляжу становить 2 400 000 (при нормативному показнику не більше 10 000); на пляжі в районі Регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький» 2 400 000 (при нормативному показнику не більше 5 000).

Про це повідомляють у Кременчуцькому МВПЛД  ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України». З метою недопущення виникнення та розповсюдження  інфекційних захворювань під час відпочинку, фахівці рекомендують обмежитися від купання на пляжі «Центральний» (р. Дніпро) та на пляжі в районі Регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький» (р.Сухий Кагамлик). А також закликають не купатися в інших невстановлених місцях відпочинку біля води.

 

Теги: #Новини