Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Ви тут: Новини >> Розпочато ремонт дороги на вулиці Древаля, де планують запустити новий тролейбусний маршрут

Розпочато ремонт дороги на вулиці Древаля, де планують запустити новий тролейбусний маршрут

Серпень 09, 2019

КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління» розпочало реконструкцію проїжджої частини на вулиці Древаля в кварталі 304. На цьому об’єкті дорожнього господарства бригади дорожників облаштовують розворот для тролейбусів, які після проведення ремонтних робіт планують запустити в цей віддалений мікрорайон Кременчука. Йдеться про тролейбусний маршрут «1+», який буде продовжено від  колісного заводу  до Петрівки.

Наразі шляховики знімають верхній шар дорожнього полотна, зміцнюють основу майбутнього розвороту.

Нагадаємо, Кременчуцьке тролейбусне управління вже провело тестовий проїзд тролейбусів у квартал 304. Метою якого було вивчення можливості запуску електротранспорту в цей мікрорайон, адже поки що в ньому  перевезення пасажирів здійснюється лише маршрутними таксі. Участь у тестовому проїзді брали нові зразки електротранспорту з автономним ходом, що були придбані за кошти ЄБРР.  Відповідно до технічних особливостей такі тролейбуси пристосовані для роботи на маршрутах, де не прокладені тролейбусні лінії. Після запуску нового тролейбусного маршруту «1+» у жителів  віддаленого мікрорайону Кременчука з’явиться  можливість користуватися комунальним транспортом, вартість проїзду в якому є набагато дешевшою, ніж у приватних маршрутних таксі.    

Теги: #Новини

Фотогалерея