Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

1 °C

Ви тут: Новини >> «Громадський бюджет» допомагає перетворити мрії кременчужан у реальність

«Громадський бюджет» допомагає перетворити мрії кременчужан у реальність

Серпень 13, 2019

До нового навчального року в навчально-виховному комплексі №2 буде встановлене сучасний мультимедійний комплект. Придбано його було за рахунок коштів «Громадського бюджету», переможцем якого став колектив освітньої установи. Ідею придбання сучасного багатофункціонального мультимедійного обладнання для школярів було підтримано жителями мікрорайону Ревівка. За цей проект під час обрання переможця «Громадського бюджету» було віддано найбільшу кількість  2047 голосів.

До комплекту входить 5 мультимедійних дошок, 5 проекторів, 6 ноутбуків, телевізор і система радіовузлу всієї школи. Вся ця апаратура вже доставлена до навчальної установа, розміщена вона буде в 5-ти  класах. Використовуватимуть мультимедійний комплекс як у рамках навчального процесу, так і дозвілля учнівського колективу.

 

Звертаємо увагу активних жителів Кременчука! Якщо для покращення життя в місті ви маєте цікаві ідеї, то формуйте їх в громадські проекти. Вже 5 вересня розпочинатиметься прийом громадських ініціатив для реалізації в 2020 році.

Теги: #Новини

Фотогалерея