Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

3 °C

Ви тут: Новини >> Державний Прапор України піднято на території Кременчуцької реактивної артилерійської бригади

Державний Прапор України піднято на території Кременчуцької реактивної артилерійської бригади

Серпень 23, 2019

23 серпня у Кременчуці відбувся мітинг, присвячений відзначенню Дня Державного Прапора України. Третій рік поспіль із нагоди великого національного свята підняття Державного Прапору України проходить на території Кременчуцької реактивної артилерійської бригади,  офіцери, сержанти та рядові якої від самого початку агресії на сході нашої країни з честю виконують свій обов’язок перед Україною та її народом.

Участь у заході взяли міський голова Віталій Малецький, представники влади та депутатського корпусу, трудових колективів, військових підрозділів, які дислокуються у Кременчуці, учасники АТО та ООС.  

Міський голова Віталій Малецький привітав кременчуцьку громаду з важливим для всіх українців святом - Днем Державного Прапору України.  Він зазначив, що український прапор є уособленням нашої національної єдності, честі та гідності. Його історія йде в глибину століть, а традиції, пов’язані з ним, як найдорожчій скарб передаються українцями з покоління в покоління.

Керівник міста підкреслив, що сьогодні кременчужани мають велику честь підняти Державний Прапор України на території військової частини, службовці якої героїчно виборюють для нас, українців, соборність і незалежність. Упродовж п’яти років завдяки їх героїзму та великому патріотизму на сході України агресору дається гідна відсіч, а на  решті території української держави збережено мир.

Від усієї кременчуцької громади він висловив слова щирої вдячності захисникам української незалежності,  за їх ратний подвиг і щоденну службу, яка сьогодні дозволяє Україні розбудовуватися, рухатися вперед упевненими кроками,  а ми маємо можливість в мирному форматі жити, працювати та зустрічати свята. Зі свого боку він запевнив, що влада Кременчука  допомагала і надалі допомагатиме своїм захисникам, бо сильна армія - це запорука розвитку незалежності країни.  

Слова вітання з нагоди державного свята пролунали від командира військової частини А - 1546 полковника Олександра Келембета.

Особовий склад артилерійської реактивної бригади та службовці Кременчуцького батальйону Національної Гвардії України пройшли  перед учасниками святкового заходу урочистим маршем, а артилеристи виступили з показовими номерами.  Потім усі бажаючі мали можливість ознайомитися з одиницями бойової техніки, що стоїть на озброєнні реактивної артилерійської бригади,  та з умовами, в яких несуть службу військові.    

Теги: #Новини

Фотогалерея