Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

4 °C

Ви тут: Новини >> У виконавчому комітеті міської ради обирають переможців традиційного загальноміського конкурсу «Вишиваний Кременчук»

У виконавчому комітеті міської ради обирають переможців традиційного загальноміського конкурсу «Вишиваний Кременчук»

Серпень 23, 2019

Цього року в ньому беруть участь 57 робіт. Учасників конкурсу привітала заступник міського голови Ольга Усанова. Вона подякувала авторам вишиванок за участь у творчому заході, за те, що вони мають бажання ділитися своєю творчістю з кременчужанами. Ольга Усанова підкреслила, що конкурс вишиванок -  це свято сповідування українських  традицій і  культури, етнографічний код народу, який передається  від покоління до покоління українців.  

 Учасники конкурсу презентували  членам журі свої роботи, більшість з яких виконані власноруч,  або їх рідними. Журі ж має визначити переможців у кожній з конкурсних номінацій за визначеними  критеріями.

       Оголошення і нагородження переможців відбудеться  24 серпня 2019  року о 18.00 год. на літній сцені парку культури та відпочинку «Придніпровський».

Як обирали переможців загальноміського конкурсу «Вишиваний Кременчук» можна переглянути за посиланням:   https://www.kremen.gov.ua/?view=single-news&news-id=15195

Теги: #Новини

Фотогалерея