Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

4 °C

Ви тут: Новини >> Привітання міського голови Віталія Малецького з Днем незалежності України

Привітання міського голови Віталія Малецького з Днем незалежності України

Серпень 23, 2019

Шановна кременчуцька громадо!

 

Прийми вітання з нагоди великого національного свята нашої державності – Дня незалежності України! Вже 28 років минуло з того часу, коли здійснилася споконвічна мрія наших предків - бути господарями на своїй найбагатшій, прекрасній і чарівній українській землі. Цей день, що є результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу, відзначається як найголовніше свято нашої країни.

Проголошення незалежності України є визначною подією в житті кожного свідомого громадянина. Вона започаткувала нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпила його вікові прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення. Сьогодні завдання усіх громадян України – зробити все, аби наблизити епоху розквіту України.

Від щирого серця зичу вам, дорогі земляки, миру, щастя та  добра. Щедрої долі, сили і наснаги в усіх справах. Нехай мрія про краще українське майбутнє спонукає вас до нових починань і звершень! Зі світом! Із Днем незалежності України!

 

Міський голова                     Віталій Малецький