Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

14 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> У ЗОШ №26 відкрили клас робототехніки

У ЗОШ №26 відкрили клас робототехніки

Вересень 18, 2019

Завдяки соціально-відповідальному бізнесу у  загальноосвітній школі № 26 з’явилося вісім комплектів роботехніки для проведення факультативних занять з роботехніки. Чотири з них сьогодні передали навчальному закладу  міський голова Віталій Малецький разом з директором ПАТ «Кременчуцький завод технічного вуглецю» В’ячеславом Яворським.  Завдяки цьому подарунку школярі зможуть самі складати, констроювати, моделювати та програмувати роботів. Діти не лише отримають надзвичайні знання і досліджуватимуть наукові секрети, а пізнаватимуть основи робототехніки та IT-технологій,  навчаться застосовувати свої знання на практичних заняттях. Можливо навіть визначаться з майбутньою професією. Вони зможуть реалізувати власні проекти, втілювати їх в життя, розвивати креативне мислення.

            Віталій Малецький подякував В’ячеславу Яворському за вагому допомогу, яку він надає загальноосвітній школі № 26. Він зазначив, що підприємство зацікавлене в високопрофесійних кадрах, в тому, щоб готувати спеціалістів ще зі шкільної парти, аби вони  вчилися, мали знання, певний практичний досвід роботи з такою технікою і приходили на завод працювати. Керівник міста наголосив, що звичайно, цих дітей ще чекає професійна освіта, вища освіта, але коли навички будуть закладатися вже з такого віку, то їм набагато легше буде опановувати і програмне забезпечення, і ті технологічні установки, які є на підприємстві.  

 

Фотогалерея