Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

13 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> У Кременчуці підвели підсумки літнього оздоровлення 2019 року

У Кременчуці підвели підсумки літнього оздоровлення 2019 року

Вересень 19, 2019

19 вересня 2019 року у виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради  під головуванням заступника міського голови Ольги Усанової відбулося засідання міського штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2019 року в м. Кременчуці. На якому було підведено підсумки організації оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2019 року.    

Заступник міського голови Ольга Усанова зупинилася на головних питаннях, пов’язаних із фінансуванням заходів з організації оздоровлення та відпочинку дітей  влітку 2019 року та оздоровленні юних кременчужан, що потребують особливої уваги та підтримки. Вона зазначила, що цього року з міського бюджету на оздоровлення дітей у приміських дитячих закладах оздоровлення та відпочинку  дітей,  у пришкільних та профільних закладах виділено – 8 млн. 415,344 тис. грн.  Ще близько 2 млн. грн. на ці цілі Кременчук отримав з обласного бюджету.  Ольга Усанова підкреслила, що у Кременчуці вдалося зберегти всю мережу ( а це 6 ) позаміських закладів оздоровлення та відпочинку, завдяки якій вдається щороку оздоровлювати багато кременчуцьких дітей.  Три з них комунальної власності – «Зоряний» та «Супутник» Кременчуцької міської ради та «Ерудит» Кременчуцького педагогічного коледжу Полтавської обласної ради. У 2019 році в перелічених таборах отримали послуги з оздоровлення та відпочинку 5 499 дітей.

Взагалі різними формами оздоровлення влітку 2019 року у Кременчуці було охоплено 12 812 дітей.

На засіданні штабу прозвітували про свою роботу з питань організації оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2019 року представники структурних підрозділів виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, Кременчуцького міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді та керівники закладів оздоровлення та відпочинку.

Всім, хто забезпечував належну організації оздоровлення та відпочинку дітей влітку Ольга Усанова вручила Подяки виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

 

.