Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

14 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Привітання міського голови Віталія Малецького з 150 –річним ювілеєм ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод"

Привітання міського голови Віталія Малецького з 150 –річним ювілеєм ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод"

Вересень 20, 2019

Шановні вагонобудівники!

 

Щиро вітаю вас і весь Кременчук з 150 –річним ювілеєм одного з найпотужніших промислових підприємств України, флагмана вітчизняного вагонобудування – ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод». Відрадно, що за півторастолітню історію, підприємство не просто не втратило свою виробничу цінність, але й зміцнило позиції на ринку промисловості. Зберігши найкращі традиції попередніх поколінь заводчан, працівники заводу сьогодні вибудовують нову стратегію успіху, примножують славу свого рідного підприємства. Ні вітри історії, ні економічні кризи не підірвали робітничий дух, а навпаки додали сили і наснаги на рух вперед. І сьогодні ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» - це велике підприємство, яке має високий інтелектуальний, раціоналізаторський, науковий і робітничий потенціал. Йти в ногу з часом, коли тобі в спину дихають потужні європейські заводи –конкуренти, досить нелегко, але ви намагаєтеся знайти свою нішу в євро економічному промисловому просторі, і я впевнений, що вам це вдасться.

Тож зі святом всіх заводчан, зі святом всіх нас. Процвітання, розбудови і побільше замовлень підприємству. Адже від стабільної роботи вагонобудівників залежить стабільне наповнення бюджету, а значить - добробут не тільки працівників підприємства, а й всього міста.

 

Міський голова                                             Віталій Малецький