Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

14 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Привітання міського голови Віталія Малецького з Днем машинобудівника

Привітання міського голови Віталія Малецького з Днем машинобудівника

Вересень 20, 2019

Шановні працівники і ветерани машинобудівної галузі Кременчука!

 

            Вітаю вас із вашим професійним святом - Днем машинобудівника!

            Машинобудування є однією з найскладніших галузей людської діяльності, в якій поєднується робота вчених, талант конструкторів,  інженерів та майстерність робітників. Без цієї благородної, важкої праці важко уявити життя сучасної людини.

            Кременчук – по праву називають промисловим серцем Полтавщини, а його машинобудівний комплекс складає основу промисловості Полтавської області.   Підприємства машинобудівної галузі нашого міста добре відомі не тільки в Україні, а й далеко за її межами.  Вони постійно працюють над зміцненням виробничого потенціалу, освоєнням передових сучасних технологій і нових видів продукції, покращенням технологічних процесів, оновлюють парк обладнання і освоюють нові ринки збуту.

Щиро бажаю всім кременчуцьким машинобудівникам  подальшого руху вперед, втілення у життя нових ідей і проектів, міцного здоров'я, миру і благополуччя, успіхів і процвітання, оптимізму вам і впевненості у завтрашньому дні.

 

Міський голова                                              Віталій Малецький

 

Теги: #Новини #