Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

12 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> До уваги споживачів теплової енергії та гарячого водопостачання!

До уваги споживачів теплової енергії та гарячого водопостачання!

Жовтень 07, 2019

У Кременчуці найближчим часом  будуть знижені тарифи на тепло та гарячу воду споживачам КП Теплоенерго». Таке рішення планують ухвалити на цьому тижні під час засідання виконавчого комітету Кременчуцької міської ради. 

Разом із тим, звертаємо увагу на тому, що після прийняття рішення споживачі КП «Теплоенерго»  отримуватимуть вищезазначені послуги за новим зниженим тарифом, якщо матимуть укладений договір із комунальним підприємством.

Ця вимога передбачена змінами, що відбулися в законодавстві  у сфері житлово-комунального господарства. Зокрема, стосуються вони послуг із постачання теплової енергії та гарячого водопостачання, а також введення абонентської плати.  

Для укладання договорів законодавством передбачено 4 моделі укладання договорів. Із цими моделями  жителів уже розпочали ознайомлювати фахівці галузі ЖКГ міста та КП «Теплоенерго».

 

Із  приводу роз’яснень, що стосуються тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання за категоріями споживачів, послуги з постачання гарячої води та МОДЕЛЕЙ ДОГОВІРНИХ ВІДНОСИН  ви можете звертатися за телефонами:758-726, 758-727, (067) 400-92-17, (093) 353-60-12  або за адресою КП «Теплоенерго»: м.Кременчук, вул. Софіївська, буд. 68 відділ збуту та реалізації теплової енергії (каб. № 17). Вся інформація на сайті КП «Теплоенерго» за посиланням http://kremenchuk-teplo.org.ua/ua/news/2019-10-04-02

 

 

 

Нагадаємо, відповідно до прорахунку  після затвердження змінених тарифів  вартість тепла для будинків та квартир з лічильниками  має стати приблизно на 150 грн. нижчою за діючий тариф.

Для будинків без лічильників опалення подешевшає приблизно  на 12, 71 грн.  за квадратний метр площі. Подешевшає і послуга з гарячого водопостачання. Щодо вартості тарифу з гарячого постачання, то цей тариф буде знижено на 4,93 грн..

Теги: #Новини

Фотогалерея