Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

14 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> На участь у «Громадському бюджеті - 2020» кременчужани подали рекордну кількість проектів

На участь у «Громадському бюджеті - 2020» кременчужани подали рекордну кількість проектів

Жовтень 08, 2019

Загальна кількість за всіма категоріями становить 116 проектів.  Наразі фахівці структурних підрозділів виконкому міської ради розглядають та доопрацьовують громадські ініціативи жителів Кременчука. Обрання переможців «Громадського бюджету - 2020» розпочнеться з 7 листопада. Триватиме воно по 6 грудня включно.

 

Нагадаємо, у 2020 році на реалізацію громадських ініціатив у  міському бюджеті буде передбачено 10 млн. грн., що на 4 млн. грн. більше, ніж у попередній період.

Цього разу до голосування допускатимуться всі, кому є 14 років.  Збільшена також і кількість переможців,  зокрема, в категорії «Великі проекти» буде визначено  до 2 переможців, в категорії «Комунальні проекти» - до 5 переможців, в категорії «Соціальні проекти» - до 2 переможців. Кількість проектів переможців в категорії «Малі проекти» не змінилася.  

 

Більш детальна інформації, зокрема по термінам і етапам реалізації «Громадський бюджет 2020»,   розміщена на платформі реалізації ідей для покращення міста за посиланням:  https://kremen.pb.org.ua/https://kremen.pb.org.ua/

Теги: #Новини