Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

14 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> 10 жовтня розпочинається прийом робіт на участь у конкурсі творчості серед дітей з особливими потребами «Я мрію – я живу»

10 жовтня розпочинається прийом робіт на участь у конкурсі творчості серед дітей з особливими потребами «Я мрію – я живу»

Жовтень 09, 2019

Його організатором є управління у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

Метою конкурсу є виявлення, розвиток та підтримка творчих і обдарованих дітей з особливими потребами, створення умов для подальшого розвитку їх творчих здібностей.  

 

Конкурс «Я мрію – я живу» проводиться серед дітей з особливими потребами  віком від 6 до 18 років. Триватиме він із 10 жовтня по 3 грудня, прийом робіт проходитиме до 20 листопада. 

 

До участі у конкурсі допускаються індивідуальні роботи, які за своєю естетикою не суперечать загальним принципам гуманізму, доброти, любові та присвячені темі «Я мрію – я живу»:

 

- малюнки (формат А3, А4), виконані фарбами, олівцями, фломастерами тощо;

- поробки, виконані власноруч;

- поетичні твори, проза.

 

Роботи для участі у конкурсі приймаються за адресою: площа Перемоги, 2, каб. 114; телефон для довідок 3-61-67, 098-839-11-61.

 

Вони повинні містити наступні  відомості  про автора (українською мовою):

назва роботи;

прізвище, ім'я, по батькові автора;

дата народження;

адреса проживання, контактний телефон;

навчальний заклад.

 

Виставка кращих робіт, нагородження переможців та учасників конкурсу «Я мрію – я живу» відбудеться в Кременчуцькому міському Будинку дитячої та юнацької творчості (вул. Миколи Залудяка, буд. 14, 3 поверх) 3 грудня 2019 року о 15.00 год.

Теги: #Новини