Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

18 °C

Ви тут: Новини >> Богдан Головаш зустрівся з лідерами учнівського самоврядування

Богдан Головаш зустрівся з лідерами учнівського самоврядування

Жовтень 17, 2019

Лейтенант ВМС України Богдан Головаш,  який разом із 23 українськими моряками минулого року  потрапив у російський полон і пробув там близько 9 місяців, до того, як після звільнення приступити до виконання службових обов’язків, багато часу приділяє зустрічам із своїми молодими земляками.

Сьогодні молодий офіцер зустрівся лідерами учнівського врядування закладів загальної освіти Кременчука, де розповів про себе та своїх товаришів, роки навчання в школі, ліцеї, академії, морську практику, про умови перебування в полоні, про плани на майбутню службу.

Нагадаємо, на найближчій сесії Кременчуцької міської ради за особливі заслуги перед Батьківщиною, виявлені при захисті інтересів держави та суспільства, за вірність українському народові, військовій присязі, відвагу при виконанні військового обов’язку, мужність, стійкість, самовідданість лейтенанта ВМС України Богдана Головаша планують відзначити почесним знаком  «За заслуги перед містом».

Теги: #Новини

Фотогалерея