Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

12 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Кременчуцькі комунальники продовжують допомагати усувати проблеми з опаленням у Світловодську

Кременчуцькі комунальники продовжують допомагати усувати проблеми з опаленням у Світловодську

Листопад 26, 2019

Сьогодні до бригад КП «Теплоенерго» та КП «Кременчукводоканал» долучилися працівники управляючої компанії «Місто для людей Кременчук». Управителі житловим фондом із нашого міста перевіряють технічну  готовність будинкових мереж сусіднього міста до підключення теплоносія. У деяких будинках бригадами МДЛ були організовані роботи з ліквідації поривів на трубопроводах, які виникли під час гідравлічних випробувань та заповнення систем центрального опалення.   

Нагадаємо, незважаючи на те, що опалюваний сезон в Україні стартував близько місяця тому, в силу певних обставин об’єкти житлового фонду та соціальної сфери Світловодська до цих пір не були підключені до теплоносія. За дорученням міського голови Віталія Малецького,  на допомогу жителям сусіднього міста були направлені бригади комунальних підприємств Кременчука.

За інформацією оперативного штабу,  вчора ввечері  60% будинків Світловодська  вже  отримали теплоносій. Робота з запуском тепла в оселях світловодчан продовжуються.

Нагадаємо, що у Кременчуці завдяки плановій підготовці теплових мереж до роботи в осінньо-зимовий період підключення до теплоносія було розпочато вчасно. Зокрема, заклади соціальної сфери Кременчука вже з 15 жовтня були з опаленням, а житлові будинки - 28 жовтня.

Теги: #Новини

Фотогалерея