Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

3 °C

Ви тут: Новини >> Управління контролю за станом благоустрою виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області інформує:

Управління контролю за станом благоустрою виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області інформує:

Листопад 29, 2019

Відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Правил благоустрою території міста Кременчука, Положення про порядок евакуації та демонтажу рухомого майна, що розміщене на об’єктах благоустрою з порушеннями Правил благоустрою території міста Кременчука, Положення про облік і використання безхазяйного майна та відумерлої спадщини у місті Кременчуці просимо власника рухомого майна - металевого гаража, який розміщений на земельній ділянці у м. Кременчуці по вул. Плеханова, 1,  

прибути до управління контролю за станом благоустрою (площа Перемоги, будинок 2, кабінет 214-215), та надати копії документів, що підтверджують правомірність розміщення вищевказаного майна. Якщо правовстановлюючі документи відсутні, власник зазначеного майна повинен терміново його демонтувати.

У разі неявки власника вищевказаного рухомого майна, відбудеться процедура його демонтажу та евакуації згідно діючих нормативно-правових документів.

Теги: #Новини