Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

14 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Кременчуцької міської ради повідомляє про початок розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Історико-архітектурний опорний план м. Кременчука Полтавської області».

Кременчуцької міської ради повідомляє про початок розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Історико-архітектурний опорний план м. Кременчука Полтавської області».

Січень 13, 2020

1. Мета даної роботи – забезпечення збереження пам`яток та об`єктів культурної спадщини, традиційного характеру м. Кременчука шляхом розроблення історико-архітектурного опорного плану міста та проекту зон охорони пам`яток, визначення меж і режимів використання території історичного ареалу міста.

До складу проекту входять графічні матеріали та пояснювальна записка.

2. Дана робота розроблена ПП «Архітон -7» на замовлення управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

3. З матеріалами роботи можна ознайомитися на офіційному сайті міської ради, на сторінці управління містобудування та архітектури, в розділі «Основні положення генерального плану міста та детальних планів територій» та в приміщенні управління містобудування та архітектури, каб. 222, в робочі дні з 09.00 до 16.00. Відповідальний за організацію ознайомлення з матеріалами проекту та  розгляду пропозицій – заступник начальника управління-начальник відділу планування, забудови міста та містобудівного моніторингу управління містобудування та архітектури Ковальчук Вікторія Володимирівна.

4. Зауваження та пропозиції стосовно даного проекту приймаються до 14 лютого 2020 року за адресою: площа Перемоги, 2, каб 219.

         Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних  будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

 

Пропозиції подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

 

Більш детально за посиланням: https://www.kremen.gov.ua/index.php?view=single-str&dep-id=1&page_id_two=1039