Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

3 °C

Ви тут: Новини >> У Кременчуці проходить всеукраїнська акція «Кохання поза часом».

У Кременчуці проходить всеукраїнська акція «Кохання поза часом».

Лютий 14, 2020

14 лютого у Кременчуці проводиться всеукраїнська акція «Кохання поза часом». У цей день Міністерство юстиції України підготувало для всіх закоханих особливий подарунок – двері відділів державної реєстрації актів цивільного стану будуть відчинені з 8:00 до 24:00.

«У рамках акції «Кохання поза часом» бажаючи можуть не тільки подати заяву до опівночі, а й зареєструвати шлюб у разі, якщо молодятам вже призначено державну реєстрацію шлюбу на 14 лютого або, якщо пари скористаються послугою «Шлюб за добу»

Керівник Кременчуцького міського відділу  РАЦС Валентина Борщ відмітила, що з кожним роком бажаючих  одружитися саме в День усіх закоханих стає більше. Цього року таких 15 пар - 11 за раніше поданими заявами, 4 скористалися послугою «Шлюб за добу».

Від імені міського голови Віталія Малецького молоду кременчуцьку родину Радченко Романа та Марину, які беруть шлюб у День усіх закоханих та є учасниками акції «Кохання поза часом»,  привітала його заступник Ольга Усанова. Вона побажала молодятам щасливої долі, берегти кохання та повагу один до одного упродовж всього довгого подружнього життя.

Фотогалерея