Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

2 °C

Ви тут: Новини >> ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ, ВІДТЕПЕР ПОСЛУГИ ДЗК МОЖНА ЗАМОВЛЯТИ ЧЕРЕЗ КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ЦНАП

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ, ВІДТЕПЕР ПОСЛУГИ ДЗК МОЖНА ЗАМОВЛЯТИ ЧЕРЕЗ КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ЦНАП

Лютий 14, 2020

Відповідне рішення сьогодні було схвалене на засіданні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області. Реєстр адміністративних послуг Департаменту «ЦНАП у м. Кременчуці» доповнено 13-ма послугами Міськрайонного управління у Кременчуцькому районі та мм. Кременчуці, Горішніх Плавнях Головного Управління Держгеокадастру у Полтавській області (послуги із кодом 64). 
Підставою для прийняття рішення є Меморандум про співпрацю у сфері надання адміністративних послуг між Кременчуцькою міською радою Полтавської області та Кременчуцькою районною державною адміністрацією від 12.12.2019 року.

Жителі Кременчуцького району зможуть замовляти послуги ДЗК, користуючись усіма сервісами та перевагами Кременчуцького ЦНАП. Увага: уже найближчим часом буде реалізовано можливість замовляти послуги 64-01, 64-02, 64-14, 64-16 в електронному режимі😎.

Принагідно нагадаємо, що незалежно від реєстрації місця проживання громадяни можуть через Кременчуцький ЦНАП отримати 77 екстериторіальних послуг! Усі деталі замовлення послуг по телефонах кол-центру 15-88, (067) 405-50-80, (066) 888-02-06 та на сайтіhttps://cnap-kremen.gov.ua/

Теги: #Новини #