Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

15 °C

Ви тут: Новини >> Відбулося засідання робочої групи Південного півокругу Полтавського госпітального округу

Відбулося засідання робочої групи Південного півокругу Полтавського госпітального округу

Лютий 18, 2020

 Робоча група Південного півокругу Полтавського госпітального округу на чолі із заступником міського голови Ольгою Усановою сьогодні зібралася на чергове засідання, щоб обговорити  питання створення проєкту перспективного плану роботи на наступні 3 роки.  Участь у заході взяли керівники всіх лікувальних закладів, які входять до Південного півокругу, та  представники районних влад.

         Очільник медичної галузі  Кременчука Максим Середа проінформував членів робочої групи про схему  надання медичної допомоги у Полтавському госпітальному окрузі, розповів про структуру Південного підокругу  та   бачення щодо клінічних маршрутів пацієнтів  та основні напрямки надання медичної допомоги у межах підокругу.

         Головні лікарі районних лікарень внесли свої пропозиції щодо роботи в умовах реформи та озвучили хвилюючі їх питання, які потребують  вирішення на обласному та державному рівні.

         До наступного тижня вони мають надати проєкти   перспективних планів роботи своїх лікувальних закладів до управління охорони здоров’я Кременчука. Їх буде узагальнено та включено до  проєкту перспективного плану роботи Південного півокругу Полтавського госпітального округу на 3 роки.

          Після завершення засіданні робочої групи головні лікарі  районних лікарень мали можливість ознайомитися з робото кардіологічного та реанімаційного відділень лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька».

Фотогалерея