Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

6 °C

Ви тут: Новини >> Управління контролю за станом благоустрою виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області

Управління контролю за станом благоустрою виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області

Лютий 21, 2020

 

Управління контролю за станом благоустрою

виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області

 

Відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Правил благоустрою території міста Кременчука, Положення про порядок евакуації та демонтажу рухомого майна, що розміщене на об’єктах благоустрою з порушеннями Правил благоустрою території міста Кременчука, просимо власників рухомого майна - автомобільних газозаправних пунктів модульного типу, які розміщені у м. Кременчуці, а саме:

- по вул. Республіканській, на території автостоянки в районі прохідної ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод»;

- по вул. Київській, 21-А,

прибути до управління контролю за станом благоустрою (площа Перемоги, будинок 2, кабінет 214-215) та надати копії документів, що підтверджують правомірність розміщення вищевказаного майна. Якщо правовстановлюючі документи відсутні, власники зазначеного майна повинні терміново його демонтувати.

У разі неявки власників вищевказаного рухомого майна, воно буде демонтоване та евакуйоване в примусовому порядку згідно діючих нормативно-правових документів.

 

 

 

Начальник управління

контролю за станом благоустрою                                            В. ОКУНЬ

Теги: #Новини