Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

3 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> У Кременчуці з 10 березня по 10 червня 2020 року оголошено трьохмісячник чистоти і порядку

У Кременчуці з 10 березня по 10 червня 2020 року оголошено трьохмісячник чистоти і порядку

Лютий 21, 2020

З метою наведення належного порядку після зимового періоду, своєчасного та безперебійного вивезення сміття з території міста, покращення його санітарного стану, підготовки до святкування Великодня у Кременчуці  оголошено проведення трьохмісячника чистоти і порядку.  Триватиме  він з 10 березня по 10 червня 2020 року.

         Рішення «Про проведення в місті Кременчуці трьохмісячника чистоти і порядку у період з 10 березня по 10 червня 2020 року» прийняте сьогодні на засіданні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

         Відповідно до цього рішення керівники підприємств, організацій усіх форм власності, навчальних закла­дів, установ протягом трьохмісячника чистоти  повинні забезпечити наведення порядку на прилеглих та закріплених територіях. Комунальне підприємство «Благоустрій Кременчука»  має вжити комплексних заходів з впорядкування території парків, скверів, інших територій, які належать до земель комунальної власності та перебувають на утриманні підприємства.  Будуть впорядковуватися також  території  у парку культури та відпочинку «Придніпровський», Міському саду, парку « Миру»  та парку «Кюківський».

          ТОВ «Житлорембудсервіс», ТОВ «Місто для людей Кременчук», ТОВ ЖЕП «Перспектива» мають вжити заходів щодо  приведення у належний стан цоколів будинків, парканів, прибудинкових територій, дитячих майдан­чиків, що перебувають на їх утриманні.

          Комунальні підприємства КАТП- 1628  та «Благоустрій Кременчука» забезпечуватимуть технічну підтримку бюджетних та комунальних організацій і установ міста впродовж трьохмісячника чистоти і порядку.

         У цей період комунальне автотранспортне підприємство 1628 безоплатно прийматиме вуличне сміття та гілля від комунальних підприємств, бюджетних організацій і установ, які здійснюватимуть його транспортування, на території міського звалища «Деївська гора».

         Комунальне підприємство «Кременчуцьке підрядне спеціалізоване шляхове ремонтно-будівельне управління» має виконати ямковий ремонт шляхів, тротуарів, проїздів, шляхопроводів, а також підсипку та грейдеру­вання ґрунтових шляхів міста.

          У період тримісячника чистоти і прядку у Кременчуці традиційно проходитиме загальноміська екологічно-просвітницька акція «Зелена толока».