Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

8 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Кременчуцьке міське товариство інвалідів відзначило свій день народження спартакіадою

Кременчуцьке міське товариство інвалідів відзначило свій день народження спартакіадою

Лютий 28, 2020

Цього тижня у спортивному комплексі «Політехнік» проходила  спартакіада з рекреаційних видів спорту для людей з обмеженими фізичними можливостями, присвячена 27-й річниці Кременчуцького міського товариства інвалідів. Варто зазначити, що такі спортивні заходи організація, що об’єднує людей з обмеженими можливостями, проводить щороку.

Цього року у  змаганнях взяли участь команди не тільки з Кременчука, а й з різних районів Полтавщини: Полтави, Семенівки, Лубен, Хоролу, Котельви, Великої Багачки, Срібного, Карлівки, Пирятину, Оржиці, Шишаків, Зінькова, Лещинівки та інших міст. Змагання проводились з таких видів спорту: присідання, кеглі, дартс, бомбаскет, рибалка, фігурна їзда на візках та бочче.

Від імені кременчуцької міської влади учасників заходу привітав секретар Кременчуцької міської ради Юрій Гриценко. Він побажав  спортсменам  гарного спортивного настрою, сили духу та  перемог.

Кременчуцьке міське товариство інвалідів  висловило щирі слова подяки всім, хто допомагав їм в організації та проведенні заходу.

Теги: #Новини

Фотогалерея