Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

20 °C

Ви тут: Новини >> У ЦЕНТРАХ ОБСЛУГОВУВАННЯ ПЛАТНИКІВ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО УПРАВЛІННЯ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ВИКЛЮЧНО ДЛЯ НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНИХ ПОСЛУГ

У ЦЕНТРАХ ОБСЛУГОВУВАННЯ ПЛАТНИКІВ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО УПРАВЛІННЯ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ВИКЛЮЧНО ДЛЯ НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНИХ ПОСЛУГ

Березень 30, 2020

   У зв’язку зі спалахом і розповсюдженням коронавірусу COVID-19 та попередженням інфікування і поширення вірусних інфекцій, Кременчуцьке управління  ГУ ДПС у Полтавській області наполегливо рекомендує платникам утриматися від відвідування центрів обслуговування платників без нагальної потреби. Особливо, якщо проблему, з якою ви збираєтеся звернутися, можливо вирішити дистанційно (онлайн або поштою).  

      Наголошуємо, що нині у Центрах  обслуговування платників Кременчуцького управління здійснюється прийом громадян виключно для надання таких невідкладних послуг:

-видача картки платника податків;

-внесення до паспорта України (у формі книжечки) відмітки про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта.

      Замовлення  вищеперелічених послуг здійснюється один раз на тиждень – четвер з 10 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.  за попереднім записом по телефонних номерах:

Кременчуцька державна податкова інспекція (0536) 74-07-20;

Глобинська державна податкова інспекція (05365) 2-44-56;

Горішньоплавнівська державна податкова інспекція (05348) 4-42-04;

Козельщинська державна податкова інспекція ( 05342) 3-51-61;

Кобеляцька державна податкова інспекція (05343) 3-25-93.

     Крім того, прийом  документів (листів, заяв, скарг, пропозицій) здійснюється через скриньки для кореспонденції, які розташовані  у приміщеннях Центрів  обслуговування платників. На  документах прохання обов’язково зазначайте контактний телефон.

     Дорогі друзі, бережіть себе і будьте здорові!

                                                                           Кременчуцьке   управління Головного управління

                                                                                                             ДПС у Полтавській області