Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

23 °C

ВІДДІЛ ТРАНСПОРТУ

Начальник:

Івашина Руслан Володимирович

Графік роботи:

08:00-17:15 (Понеділок-Четвер) 08:00-16:00 (П'ятниця)


Адреса:

39600, Полтавська обл., м.Кременчук, пл.Перемоги, буд.2, каб. 529

Електронна пошта:

transport@kremen.gov.ua

Телефон:

74-39-91


Основні завдання та функції:

- Реалізація державної та самоврядної політики в місті відповідно до законів України «Про транспорт», «Про автомобільний транспорт», «Про міський електричний транспорт», «Про звернення громадян».
- Підготовка цільових програм розвитку транспорту, подання їх на затвердження міській раді, організація їх виконання, подання міській раді звітів про хід і результати виконання цих програм.
- Координація роботи підприємств транспорту, розміщених на території міста, в межах своєї компетенції контроль за виконанням законодавчих актів щодо їх ефективного використання.
- Організація проведення конкурсів на право перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування та підготовка відповідних документів, визначених законодавством. 
- Розгляд листів, скарг, звернень, пропозицій громадян, підприємств, установ і організацій, сприяння у вирішенні порушених питань, ведення їх обліку та звітності в межах повноважень відділу.