Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

12 °C
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ І ВІДПОЧИНКУ "ПАРК КРЮКІВСЬКИЙ"
Біографічна довідка керівника

 

СЛУЖБОВА ХАРАКТЕРИСТИКА

    Непша Олександр Сергійович працює на посаді  в.о. директора КЗКіВ «Парк Крюківський»   з 16.11.2016р.
Посадові обов’язки полягають у здійсненні керівництва роботою колективу, організації трудової діяльності, добору і розстановки персоналу, контролем над  діяльністю підлеглих.
   За час роботи на посаді в.о. директора  Непша О.С. зарекомендував себе як вимогливий, грамотний і ініціативний керівник. Має хороші організаторські здібності, високий рівень професіональному, користується заслуженою повагою серед співробітників, успішно справляється з поставленими завданнями зібраний та відповідальний. Посадові обов’язки виконує якісно  у повному обсязі в зазначений строк. За сумлінне ставлення до роботи нагороджений грамотою.
   Постійно підвищує свій професійний рівень, читає спеціалізовану літературу, відповідально і серйозно ставитися до виконання посадових обов'язків. Під час виконання службових обов’язків користується державною мовою.
   У відношенні з колегами проявляє стриманість. У роботі з підлеглими суворий вимагає чіткого виконання поставлених завдань. Водночас з тим піклується про підлеглих, користується авторитетом і вміє прислухатися до думки  та пропозицій працівників,  але при цьому завжди останнє вирішальне слово залишається за ним,  не боїться нести відповідальність за прийняті рішення, здатний їх відстоювати і доводити до логічного завершення.