Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

11 °C

Ви тут: Новини >> Переможці І та ІІ етапів фестивалю «Профспілка має талант» отримали нагороди

Переможці І та ІІ етапів фестивалю «Профспілка має талант» отримали нагороди

Грудень 19, 2018

 

Переможці І та ІІ етапів фестивалю «Профспілка має талант» отримали нагороди

 

У Кременчуці у листопаді 2018 року – квітні 2019 року проходить  міський фестиваль «Профспілка має таланти» серед профспілкових організацій органів місцевого самоврядування та державних установ. Він проводиться у чотири етапи.

  Перший етап фестивалю   - конкурс на краще виконання пісні «Пісня – душа народу»  відбувся у листопаді поточного року.  

 Другим етапом  став майстер-клас з виготовлення новорічних листівок для дітей членів профспілки, у якому взяли участь більше 50 дітей членів профспілки шкільного віку. Малеча із задоволенням вчилася робити  яскраві новорічні аплікації, які можуть стати чудовими порахунками  до новорічних та різдвяних свят.

 Сьогодні оголосили переможців  ІІ етапу фестивалю   та вручили  його маленьким учасникам  дипломи  і  подарунки до Дня Святого Миколая. Відзначили  також і переможців конкурсу на краще виконання пісні «Пісня – душа народу».

Третій етап фестивалю – конкурс на краще виконання танцю проходитиме у лютому місяці наступного року, четвертий – конкурс гуморесок -  1 квітня «Смійтеся на здоров’я».

 

Фотогалерея