Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

6 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Звернення до учасників дорожнього руху щодо погіршення синоптичної ситуації

Звернення до учасників дорожнього руху щодо погіршення синоптичної ситуації

Січень 10, 2019

За інформацією синоптиків, 11  січня на території Полтавської області  очікується ускладнення погодних умов, а саме: мокрий сніг та дощ, місцями ожеледиця, приріст снігового покриву.

У цей період на автошляхах міста працюватиме  спецтехніка комунальних підприємств. На розчищенні від снігу доріг транспортні засоби будуть задіяні  в різних частинах міста, на основних і другорядних автомобільних маршрутах.

Звертаємося до автолюбителів із проханням під час сильних опадів  не залишати свої автомобілі на довгий час без нагляду вздовж доріг, у паркувальних кишенях, в межах територій зупинок громадського транспорту. Залишена в таких місцях техніка заважатиме  роботі комунальних служб і негативно позначатиметься на її якості. 

Окрім того просимо всіх учасників дорожнього руху бути пильними та уважними на автошляхах міста,  дотримуватись правил дорожнього руху, а водіїв транспортних засобів  -  не вирушати в  дорогу без нагальної потреби!

Теги: #Новини