Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

30 °C

Ви тут: Новини >> Молоді кременчужани відвідали Верховну Раду України

Молоді кременчужани відвідали Верховну Раду України

Січень 10, 2019

Лідери Молодіжного Парламенту Кременчука відвідали Верховну Раду України - місце, де приймаються закони, за якими живе наша країна та українці. Цей візит відкрив перед юними кременчужанами - активістами Молодіжного Парламенту можливість ознайомитися з будівлею Парламенту України ззовні та зсередини, відчути атмосферу, в якій працюють народні депутати.

Екскурсія відбулась за підтримки народного депутата України Юрія Шаповалова. Завдяки цій нагоді молодь отримала відповіді на всі свої питання. Досвідчений екскурсовод детально розповіла історію самої будівлі, становлення України як самостійної та  незалежної держави. Не оминули увагою велетенське полотно з сюжетом історії державотворення України в її  ключових постатях. 

Подивилися лідери Молодіжного Парламенту  Кременчука і сесійну залу Верховної Ради, яка найбільше запам’яталась екскурсантам.  Під час поїздки кременчуцька молодь отримала величезний обсяг інформації та неймовірну кількість емоцій.

Фотогалерея