Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

16 °C

Ви тут: Новини >> Мороз не вщухає. Руху тролейбусів допомагають ремонті бригади

Мороз не вщухає. Руху тролейбусів допомагають ремонті бригади

Січень 22, 2019

У зв’язку з погіршенням погодних умов, спричинених низькою температурою зовнішнього повітря, бригадами КП «Кременчуцьке тролейбусне управління» на всіх міських тролейбусних маршрутах проводяться роботи з очищення контактної мережі від намерзання.  Ці роботи були спрямовані на те, щоб комунальний транспорт в складних погодних умовах працював безперебійно.

         Варто відзначити, що в ніч з 21 на 22 січня роботу тролейбусів було продовжено з метою недопущення  обмерзання контактної мережі. Протягом ночі на тролейбусних маршрутах працювало 4 одиниці електротранспорту, які рухалися  в черговому режимі. Вже  з 4 години ранку на лініях працювало 2 ремонтні бригади які очищали від обледеніння контактну мережу. І вже о 6 годині ранку 22 січня на лінію вийшов 41 тролейбус. Та, незважаючи на попередньо вжиті заходи,   рух тролейбусів все одно був ускладнений, мали місце часткові зупинки.  Оскільки мороз не послаблюється, то ремонтні бригади й надалі працюватимуть на маршрутах, допомагаючи рухатися тролейбусам.

Теги: #Новини

Фотогалерея