Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

11 °C

Ви тут: Новини >> На автомагістралі Кременчука вийшла снігоприбиральна техніка

На автомагістралі Кременчука вийшла снігоприбиральна техніка

Січень 23, 2019

У зв’язку з сильними опадами увесь рухомий склад снігоприбиральної техніки КП «КАТП - 1628» в кількості 32 одиниць вийшов на автошляхи Кременчука. Про це повідомив директор автотранспортного підприємства Сергій Шиян. Розчищення снігу вестиметься за 7-ма затвердженими маршрутами. На кожному з них працюватиме по 4-5 машин, які для якісного очищення дорожнього покриття рухатимуться колонами. Спецтехніка на міських автошляхах працюватиме безперервно,  допоки проїжджа частина доріг не буде прибраною від снігу. Окрім того, на мостовому переході через річку Дніпро та Пивзаводівському шляхопроводу постійно чергуватимуть по одному посилальному автомобілю.

Вкотре комунальники звертаються з проханням до водіїв транспортних засобів не залишати без нагляду свої транспортні засоби обабіч доріг, паркувальних кишень, неподалік зупинок громадського транспорту, щоб не створювати перепони в роботі снігоприбиральної техніки. Також комунальники наголошують   на тому, що під час руху снігоприбиральної техніки не можна розривати колону спецавтомобілів,   оскільки таке втручання заважатиме циклічності процесу прибирання снігу з одного боку, а з іншого боку - може стати причиною виникнення аварійної ситуації. 

Теги: #Новини