Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

11 °C

Ви тут: Новини >> Ситуація на ГРВІ та грип стабільно контрольована

Ситуація на ГРВІ та грип стабільно контрольована

Січень 28, 2019

Про це на засіданні тимчасової протиепідемічної комісії повідомив керівник управління охорони здоров’я Кременчука Максим Середа. За його інформацією, динаміка показників захворювання на гострі респіраторні інфекції в порівнянні з аналогічним періодом минулого року йде на зниження.

У минулому році на ГРВІ захворіло на 38 тисяч кременчужан менше, ніж у 2078 році. Зменшення показників захворювання на такі інфекції також спостерігається як серед дорослого, так і серед дитячого населення вже цього року.  Якщо у 2018 році протягом четвертого тижня січня було зареєстровано 528 хворих на ГРВІ дітей, то цього року - таких випадків є  377.

Головний медик Кременчука повідомив, що на даний час щеплення проти грипу пройшли 719 дорослих кременчужан, і 219 - дітей. Від загальної кількості населення цей показник становить 0,65%. Кількість щеплених поти грипу по місту незначна, але є дещо більшою у порівнянні з середньостатистичними даними по країні, які є на рівні 0,5%.

Отже, враховуючи цьогорічні показники захворювань на ГРВІ та грип, передумов для введення карантинних заходів у закладах освіти міста, немає.