Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

7 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Влітку цього року комунальний дитячий табір оздоровлення та відпочинку «Зоряний» працюватиме чотири зміни

Влітку цього року комунальний дитячий табір оздоровлення та відпочинку «Зоряний» працюватиме чотири зміни

Лютий 06, 2019

З метою охоплення якомога більшої кількості дітей літнім оздоровленням комунальний дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Зоряний» влітку 2019 року працюватиме чотири зміни, його філія СОК «Супутник» - традиційно три зміни.

У  ДЗОВ «Зоряний» зазначають, що продовжується реєстрація замовлень путівок у табори  на літо 2019 року.  Реєстрацію путівок на ІІ зміну у табір «Зоряний» вже закрито.

За інформацією щодо реєстрації замовлення путівки можна звернутися за телефоном: +38 097 205 50 81 з 9.00 до 16.00.

Варто зазначити, що у ДЗОВ «Зоряний» щороку відпочиває близько 400 дітей пільгових категорій, кошти на їх оздоровлення передбачаються  у міському бюджеті Кременчука. Путівки до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, придбані за рахунок бюджетних коштів, надаються безоплатно або з частковою оплатою у розмірі 10, 20 чи 30 відсотків вартості путівки, яка сплачується за рахунок батьків (опікунів, піклувальників, інших законних представників дитини) або інших джерел, не заборонених законодавством.