Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

31 °C

Ви тут: Новини >> У Міському палаці культури відбулися урочистості з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

У Міському палаці культури відбулися урочистості з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Лютий 09, 2019

Від усіх кременчужан слова вдячності воїнам-афганцям і воїнам-миротворцям за здійснений ними інтернаціональний обов`язок висловив міський голова Віталій Малецький.

Керівник міста підкреслив, що дата 15 лютого назавжди поєднана з  подією, на які довгі 10 років чекали в нашій країні - виводом військ із Афганістану. Та війна залишила багато смутку та болю в серцях  тисяч українських родин.Не повернулися з Афганської війни і 19 наших земляків, які пішли у вічність героями.

Віталій Малецький зазначив, що сьогодні існує багато думок стосовно того, чи потрібна була та війна. Головне, що тоді нашим воїнам вдалося не дати просунутися терористичним елементам на територію нашої держави.

Сьогодні воїни-афганці, коли в нашу країну прийшла біда, боронять її інтереси на сході, не дають ворогу розколоти її суспільство та територію на частини. 
Керівник міста привітав усіх воїнів-інтернаціоналістів та воїнів-миротворців зі святом, хоча вона є святом зі сльозами на очах. Зі свого боку він запевнив, що міська влада робитиме все, щоб захисники України мали все, що повинні мати по праву.

На сцені палацу культури були вручені нагороди різних рівнів учасникам бойових дій. А справжнім подарунком до свята їм та учасникам заходу став виступ гурту "Долг" із м. Тернопіль.

Теги: #Новини

Фотогалерея