Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

7 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> З початку року у Кременчуці випадків загибелі людей на пожежах не зареєстровано

З початку року у Кременчуці випадків загибелі людей на пожежах не зареєстровано

Лютий 11, 2019

На засіданні міської комісії ТЕБ та НС  обговорили питання попередження виникнення надзвичайних ситуацій ( подій), в тому числі пожеж в побуті , та загибелі людей на території міста.

За словами в.о. начальника Кременчуцького міськрайонного управління головного управління ДСНС України в Полтавській області Дмитра Майорова, з початку 2019 року у Кременчуці виникло 9 пожеж ( протягом відповідного періоду 2018 року – 14, 1 людина загинула). На щастя, випадків загибелі людей на  пожежах цього року не було, фактів травмування людей також не  зареєстровано. Збитки від їх наслідків склали більше 1 млн. грн..

Головуючий на засіданні перший заступник міського голови Володимир Пелипенко наголосив, що питанню попередження виникнення пожеж необхідно постійно приділяти увагу, проводити роз’яснювальну роботу серед населення щодо дотримання правил пожежної безпеки у побуті, під час використання електроприладів, газового обладнання, пічного опалення, особливу увагу приділяти проблемним родинам та багатодітним сім’ям, одиноким людям похилого віку та інвалідам.