Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

13 °C

Ви тут: Новини >> Кременчук продовжує боротися за статус «Громада, дружня до дітей та молоді»

Кременчук продовжує боротися за статус «Громада, дружня до дітей та молоді»

Лютий 12, 2019

Це глобальний рух, який об’єднує місцеву владу, громадянське суспільство та бізнес в об’єднанні навколо ключових напрямів розвитку добробуту всіх дітей та молоді. Реалізація ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді» – це гарантія того, що в громаді немає «невидимих» дітей та молоді. З часу створення у 1996 році  до програми приєдналися понад 3000 муніципальних округів у 38 країнах на п’яти континентах. На сьогодні ініціатива «Громада, дружня до дітей та молоді» охоплює понад 30 мільйонів дітей. 1 червня 2018 року на Міжнародному форумі муніципалітетів, дружніх до дітей та молоді Кременчук став першим із 11 міст в Україні, що наблизилось до отримання статусу кандидата глобальної ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді».

Про це під час засідання робочої групи з управління реалізацією плану дій із впровадження ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді в місті Кременчуці на період 2018-2020 роки» заступник міського голови Ольга Усанова. Вона зазначила, що наразі в місті для отримання статусу «Громада, дружня до дітей та молоді» вже зроблено ряд практичних кроків. Зокрема, проведено аналіз ситуації забезпечення прав дітей та молоді в розрізі демографічних даних, забезпечення прав дітей на охорону здоров’я, освіту, позашкільну освіту,  соціальний захист, право на безпеку, дитинство, тощо. За його результатом було розроблено та згодом затверджено план дій на 2018-2020 роки, який спрямований на забезпечення та реалізацію соціального благополуччя та дотримання прав дітей та молоді. Разом із тим під час попередньої роботи були виявлені місця, над якими слід попрацювати,  щоб індекс благополуччя кременчуцьких  дітей та молоді став вищим.  На сьогоднішньому засіданні робочої групи  учасники реалізації глобальної ініціативи обговорили концепцію дій, спрямованих на підняття індексу благополуччя дітей та молоді в місті, а Кременчук у зв’язку з цим  мав можливість отримати постійний статус «Громади, дружньої до дітей та молоді».  

Фотогалерея